Omládněte s novým účesem

Omládněte s novým účesem

Kratší střihy jsou stále v módě a jejich obliba roste. Oceníte je hlavně v horkých dnech a navíc správně zvolený střih vám ubere pár let.

Vrstvený účes střední délky
Hlavním kritériem při výběru účesu je typ vašeho obličeje – například pro kulatý nejsou krátké účesy celkově příliš vhodné.

Také vás může zajímat ...

Některé ženy se v také v krátkých vlasech necítí moc dobře, přitom ale nechtějí vlasy příliš dlouhé. Ideálním řešením je postupně sestříhaný polodlouhý účes, který vlasy, ale i váš obličej, omladí.

Klasický bob Vybrat si můžete nejen klasicky hladký, ale i bob střapatý nebo vrstvený. Hodí se zejména, pokud máte husté vlasy, špatně ale nevypadá ani na těch jemných. Další obměnou je bob s delšími prameny vepředu, který vám dodá originální, ale zároveň velmi elegantní vzhled – delší prameny vepředu vám dodají mladší a vitálnější vzhled.

Dalším způsobem oživení je barva.

Blondýnám velmi sluší, když si nechají odbarvené kořínky v tmavé barvě. Velice zajímavě a mladistvě pak působí bob v barevném provedení ombré či balayage – několik světlých pramenů vlasy rozzáří.

Praktický lob
Zejména v létě oceníte tento jednoduchý a přesto velmi atraktivní účes. Lob (z anglického „long bob“, tedy dlouhý bob) je takový kompromis mezi dlouhými a krátkými vlasy. Je ideální pro ty, které se obávají razantního zkrácení vlasů.

Pokud se vám nelíbí „klučičí“ účesy, vyzkoušejte lob, který vypadá velmi žensky a elegantně. Velkou výhodou je, že sluší každému typu obličeje, pleti i typu vlasů. Můžete ho nosit v rovné nebo lehce zvlněné variantě, podle chuti či příležitosti a i díky němu budete vypadat o několik let mladší.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...