Omlaďte své oči

Trápí vás vrásky, váčky nebo kruhy pod očima? Zkuste pár jednoduchých triků, díky kterým se jich zbavíte.

Polštářek na noc:

Také vás může zajímat ...

Pokud budete mít při spánku výše položenou hlavu, předejdete zbytečnému ukládání tekutiny kolem očí.

Péče s retinolem:

Pořiďte si noční krém (nebo sérum) s obsahem retinolu. To je složka, která podporuje tvorbu kolagenu a ten účinně redukuje vrásky.

Méně krému:

Při nanášení očního krému raději šetřete, nanesete-li příliš silnou vrstvu, ničemu neprospějete. Pokožka může začít svědit a kolem očí se objeví otoky.

Šikovný korektor:

Kruhy pod očima maskujte korektorem. Mají- li nádech do modra či do fialova, volte korektor ve žlutém odstínu. Jsou-li hnědé, použijte broskvový.

Bílé stíny:

Zkuste při líčení nanést nad víčko bílé stíny. Oči se tím opticky zvětší a „otevřou“.

Vitaminy:

Pro zdraví očí je zcela nezbytný vitamin A (jeho dobrým zdrojem jsou cereálie, ryby, vejce) a B2, který uleví svědícím, krvavým a „skelným“ očím (najdete ho v pivovarských kvasnicích)..

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...