Ona ví nejlíp, co mužskej potřebuje…

V seriálu Most! si ke své roli „hodně moc lidové ženy od rány“ musela přidat jen něco málo, aby ji trefila. Byla dokonalá. A pro svého muže je takovou Jitka Čvančarová stále.

Její muži vedle ní obvykle vypadají poněkud menší, než jsou, nebudeme oškliví a nenapíšeme, že působí jakoby uťáple… ale jistým zajímavým pocitům v tomto směru se pozorovatel nevyhne. A když Jitka Čvančarová spustí svou pověstnou vyřídilku, pocity se mění v jistotu.

Také vás může zajímat ...

Je to zejména především nezměrné sebevědomí, které z téhle ženy vane už na dálku a které spoustu mužů tolik přitahuje, ačkoli ona sama je přesvědčená, že pánové dávají přednost zranitelnějším dámám. Plachý pohled jejího muže, tanečníka Petra Čadka (41) tomuto koloritu jen nahrává.

V příštím roce spolu tihle dva zajímaví lidé budou už deset let a pomalu nastává čas se zamyslet nad tím, co se skrývá za tak očividně pevným spojenectvím.

Výběr produkce ji nezajímal

Petr Čadek se soutěže StarDance zúčastnil jako profesionální tanečník a partner soutěživých celebrit. Parketem provedl lékařku Kateřinu Cajthamlovou (58), až ve finále se ocitl s Tatianou Vilhelmovou (42). O jeho úzkém vztahu s herečkou a pozdější ženou herce Vojtěcha Dyka (35) se leccos šuškalo, stejně jako o až podezřele těsném úchopu ve slovenské StarDance s modelkou Andreou Verešovou (40), jejíž manžel Daniel Volopich (56) ho málem nerozdýchal.

Ale hezounův skalp ve formě úředního potvrzení na manželské soužití s tancmajstrem si odnesla právě vždy smělá a oslňující Jitka. Ona sama se čtvrté řady soutěže také zúčastnila, ale partnerem jí byl Lukáš Hojdan (33). Na výběr produkce se ovšem tahle typická „vamp“ žena zvysoka vykašlala a ulovila tehdy zadaného Čadka.

Než se tenhle taneční poradce rozkoukal, byla svatba a s herečkou má dvě děti Elenu Emilii (8) a dvouletého Theodora.

Je vlastně kus chlapa

To, co dělá tenhle pár výjimečným, jsou poněkud převrácené, role oproti tradiční představě o úlohách v manželském páru. „Mám hodně mužské energie. V čistě ženském kolektivu ani dlouho nevydržím, nevyhovuje mi,“ říká Jitka. Zdá se, že jejímu manželovi vyhovuje tenhle model naprosto. Ačkoli ani o emoce při výměně názorů prý není u nich doma nouze.

Říkám vám, že on je voda!

„Hlavně z mé strany, protože já jsem oheň a můj muž voda,“ říká Jitka. Pokud má ovšem na mysli živelnou povahu jejích astrologických znamení, je to v jejím případě Berana v pořádku, ovšem on jako Kozoroh by měl co do činění s povahou Země. Jitka to ale tak vnímá a rozhodla jinak. Možná i v tom bude ten háček…

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

reklama