Ondra Brzobohatý varuje Ondru: Děláš mámě ostudu!

Z rozchodu Hany Gregorové (65) a Ondřeje Koptíka (34) je zděšený její syn Ondřej Gregor Brzobohatý (34) a jeho žena Taťána Gregor Kuchařová (29). Žasnou nad oplzlými básněmi, které zveřejňuje matčin exmilenec, aby dostal Hanku zpět.

Také vás může zajímat ...

„Já už nevím, jak dál. Byli jsme spolu v tak krásném tónu plném lásky na Balatonu,“ znějí Koptíkovy pubertální rýmovačky internetem a jsou všem pro smích: „Teď prosí o pomoc tvůj největší otrok, co trpí za svá slova.

Potřebuji tvůj soucit, nechci být jak imbecil. Vím, že kroužíš kolem mě jak sup, až z toho mojí ex skoro praskl chrup. Vyjdi z temnoty, mluv se mnou, zmlať mě, miluj mě, nenáviď mě, cokoliv,“ škemrá zoufale šílený Koptík, a mstivě zveřejňuje pikantní básně o jejich sexu…

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...