Ondřej Bank se z vítězství ve StarDance neradoval

Byl rád, že to má za sebou

Ondřej Bank se svou taneční partnerkou.

Jedním z největších překvapení letošního ročníku StarDance byl bezesporu lyžař ONDŘEJ BANK (36), který se protančil až do finále. Překvapil tak nejen diváky, ale především sám sebe a rodinu. S jeho dalším postupem totiž nikdo nepočítal, včetně jeho samého.

A nejen to, zdá se, že kvůli jeho úspěchu v taneční soutěži bylo i dost dusno u něj doma. K velkému údivu mnohých totiž lyžař ani jeho manželka TEREZA příliš velkou radost z vítězství a jeho postupu do finále neměli.

Rodina se prý těšila, že si trochu klidu užije ještě před vánočními svátky. Slíbil jim konec „Slíbil jsem, že to vidím tak na dva tři týdny, ne víc,“ svěřil hned po postupu očividně zaskočený Bank, který nijak ani neskrýval, že už na něj začíná doléhat celková únava.

Také vás může zajímat ...

Zřejmě i to mělo vliv na jeho výkon v závěrečném kole. Lyžař nakonec obsadil druhé místo, což mu ale zřejmě vůbec nevadilo.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...