Ondřej Brzobohatý: Nemilosrdně sekl s herectvím

Z toho by slavný tatínek nejspíš neměl radost! Jako by nestačilo, že si syn změnil příjmení. Už není po otci Brzobohatý, nyní se jmenuje po matce: Gregor.

A přichází další překvapení, anebo spíš šok: Ondřej Gregor rozený Brzobohatý (33) se nechává slyšet, že končí s herectvím. Skvěle placené profese, která je pro mnohé snem, se dobrovolně vzdává z velmi jednoduchého důvodu.

Nebaví ho to. Člověk by hádal, že tímhle způsobem argumentuje dítě mladšího školního věku, jenomže Ondřej už je v Kristových letech. Herectví ho nebaví a basta. Kráčet ve stopách legendárního tatínka Radka Brzobohatého (†79) nehodlá.

Nechce se mu, jak řekl, učit strašně moc textů, pořád předstírat, že je někdo jiný, a stále čekat na nějakou roli. Ale v mládí prý hrál velmi rád. Ať už to byl seriál nebo divadlo, když přišla nabídka, s radostí ji využil a zkusil si něco jiného než hudbu.

Také vás může zajímat ...

Muzikou totiž žil od čtyř let, hrál čtyři hodiny denně na housle, na klavír, pořád si psal nějaké notičky. Teď se rozhodl, že herectví pověsí na hřebík a nadále se bude věnovat hudbě..

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...