Ondřej Brzobohatý: Vyjádřil se ke slovům Koptíka!

Odvržený milenec Ondřej Koptík (34) si po rozchodu s Hanou Gregorovou (65) pěkně pustil pusu na špacír. Kromě toho, že se chlubí svými oplzlými básničkami, ztrapňuje sám sebe, bývalou přítelkyni, ale i její děti, které nechal nahlédnout do maminčina soukromí.

Ačkoli jsou tedy Rola (37) a Ondřej Brzobohatý (34) dospělí, nikdo nechce takové věci číst. „Svým jednáním poškozuje jedině sám sebe, podřezává si pod sebou větev. Lidé si jistě udělají vlastní obrázek,“ řekl na jeho konto Ondřej. Právě jemu přijde celá situace jako trapná fraška.

Také vás může zajímat ...

Všichni jsou Koptíkovým chováním zaskočeni a možná si klepou na čelo, jak s ním mohla Hana tak dlouho vůbec vydržet. Je to blázen, který potřebuje pomoc?

Možná právě proto se její dcera Rola nechce k situaci vůbec vyjadřovat a zdržuje se komentáře.

Teď zhrzený exmilenec vystavuje každou fotku.

Musí jí to být nepříjemné. Není to tak, že si všichni celou dobu mysleli, že vztah s ním je blbost a teď se to akorát potvrdilo?.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...