Ondřej Ruml: Co mu podkopává sebevědomí?

Jeho ego dostává zabrat!

Netrpí ani tak fyzicky, jako spíš psychicky.

Z počátku byl finalista talentové soutěže X-Factor, ONDŘEJ RUML (35), považován za jasného favorita show Tvoje tvář má známý hlas. Ovšem přestože jde o profesionálního zpěváka a vynikajícího muzikanta, zatím se mu příliš v oblíbené soutěži nedaří. Onřej Ruml se snaží své zklamání a znechucení z neúspěchu skrývat, ovšem ve svém nitru hodně trpí.

Podle posledních informací je na předposledním místě, což ho osobně i profesně velmi zraňuje, protože je zvyklý spíš na chválu.

Jeho ego trpí

Také vás může zajímat ...

„Já jsem si myslel, že mě nebude zasahovat závěrečné bodování. A já hned v prvním kole skon- čil poslední, což byla docela rána do mužského ega,“ nebál se přiznat zklamání. Bohužel ani dal- ší večery to nebylo lepší. Největší potíže má prý s choreografií. Na zkoušce ji zvládá bez obtíží, během vystoupení ale často chybuje.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...