Ondřej Ruml: Co mu podkopává sebevědomí?

Jeho ego dostává zabrat!

Netrpí ani tak fyzicky, jako spíš psychicky.

Z počátku byl finalista talentové soutěže X-Factor, ONDŘEJ RUML (35), považován za jasného favorita show Tvoje tvář má známý hlas. Ovšem přestože jde o profesionálního zpěváka a vynikajícího muzikanta, zatím se mu příliš v oblíbené soutěži nedaří. Onřej Ruml se snaží své zklamání a znechucení z neúspěchu skrývat, ovšem ve svém nitru hodně trpí.

Podle posledních informací je na předposledním místě, což ho osobně i profesně velmi zraňuje, protože je zvyklý spíš na chválu.

Také vás může zajímat ...

Jeho ego trpí

„Já jsem si myslel, že mě nebude zasahovat závěrečné bodování. A já hned v prvním kole skon- čil poslední, což byla docela rána do mužského ega,“ nebál se přiznat zklamání. Bohužel ani dal- ší večery to nebylo lepší. Největší potíže má prý s choreografií. Na zkoušce ji zvládá bez obtíží, během vystoupení ale často chybuje.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...