Ondřej Sokol: Neměl se chlubit!

Zloději si na něj počíhali

Za tučný honorář, který obdrží za moderování třetí řady show Tvoje tvář má známý hlas, si jistě bude moct pořídit víc než jen kvalitní kolo.

Že se vychloubání nevyplácí, a to především když jste známá osobnost, o tom už teď ví své ONDŘEJ SOKOL (45). Herec a moderátor se před dvěma lety veřejně chlubil, že si pořídil kvalitní silniční kolo v hodnotě desítek tisíc korun. Na tom pak každé ráno jezdil po své 40 kilometrů dlouhé trase. Měla to podle něj být nejen ranní rozcvička, ale také lék na ranní kocoviny po bujarých večírcích.

S cyklistikou a příjemnými ranními vyjížďkami má ale teď moderátor na nějakou dobu utrum. Neznámí lupiči mu totiž řádně vybílili garáž. V té měl podle svých slov nejen spousty věcí, ale i zmíněné drahé kolo, které ho z ukradených věcí mrzí nejvíc. „Stejně teď mám tolik práce, že nemám na nic jiného čas, a na ledu se taky špatně jezdí,“ chlácholí se nyní Sokol.

Útěchou mu alespoň může být, že mu TV Nova opět nabídla, aby moderoval i třetí připravovanou řadu úspěšné pěvecké soutěže Tvoje tvář má známý hlas, na které se finančně určitě zahojí.

Také vás může zajímat ...
Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...