Ondřej Sokol se vrací do ordinace! Nastálo?

Herec, režisér a moderátor Ondřej Sokol (47) prostě jede, je všude a brzy se asi budeme bát otevřít i tu příslovečnou konzervu.

Nejenže exceloval v temném detektivním příběhu Rédl a vydělal super peníze moderováním Tvojí tváře, teď se ještě vrátí do Ordinace, kde už před lety hrál MUDr. Prokopa Hrubého. Toho ale hrát nebude! Ztělesní totiž sám sebe jako moderátora Tváře, kde budou zasahovat záchranáři po výbuchu způsobeném elektrickým výbojem.

Také vás může zajímat ...

Co bude v díle konkrétně dělat, zda bude zachraňovat lidi ve stylu Jamese Bonda, nebo bude jen zděšeně pištět, to produkce nesdělila, ale bude to asi dramatické: „Myslím, že scenáristé mě chtěli vidět trpět a plakat,“ naznačuje Sokol. Nova se zjevně rozhodla osvěžit uvadající pověst Tvojí tváře. Neangažuje Sokola do Ordinace nastálo?

Ondřej je neskutečně pilný a také si za poslední léta zvykl na příliv peněz.

Což byl hlavní důvod, proč kvůli moderování Tváře opustil i kdysi milovanou Partičku.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

reklama