Ondřej Sokol: Trpí úzkostí a strachem z lidí

Herec, moderátor a režisér ONDŘEJ SOKOL (47) je na vrcholu kariéry Přesto někdy bývá nesnesitelný. Není za tím namyšlenost, ale psychické problémy.

Hraje ve filmech, v divadle i televizi, moderuje soutěž Tvoje tvář má známý hlas, režíruje hry, které sám překládá. Ondřej Sokol (47) je muž mnoha talentů a sklízí u diváků zasloužený úspěch. Působí značně sebevědomě a vysvětluje to tím, že nesnáší falešnou skromnost. Herec prý také rád provokuje, svého času o sobě třeba šířil, že je jedním z našich nejlepších režisérů.

Také vás může zajímat ...

A zjistil, že se mu podobný humor nemusí vždy vyplatit.

Nebezpečné legrácky

Tak dlouho o sobě rozhlašoval, že všude chodí pozdě, až se to rozšířilo jako hotová věc a jeho pověsti to určitě neprospělo. Na druhou stranu ochotně přiznává, že má i skutečné nedostatky. Jednou z jeho největších slabin prý je, že občas zápolí s prokrastinací, čili nutkavou potřebou odkládat povinnosti. Musel si dokonce pořídit manažerku, která z jeho účtu platí vše potřebné.

Sám prý nebyl schopen ani včas platit daně, ačkoliv peníze měl.

Nenávidí všechny kolem

Sokol se dnes hřeje na výsluní divácké popularity, ovšem jeho kolegové se nechali slyšet, že mívá dny, kdy je neuvěřitelně protivný. Nezpůsobuje to pýcha, ale hercovy psychické problémy. V minulosti se potýkal s depresemi, které momentálně ustoupily, ale čas od času ho zachvacuje sociální fóbie.

V tu chvíli mu začnou všichni okolo vadit až k nesnesení, takže v lepším případě začne být podrážděný, v horším i vzteklý a útočný.

Navíc prý přitom nesnáší i sám sebe a musí prchnou někam, kde bude sám.

Přijde o diváky?

Ale i když je v pohodě, dokáže ho prý rozčílit lidská agresivita. Když ho někdo kritizuje, nejraději by ho prý „rozložil ho na součástky“, jak sám říká. Sokol se právě po deseti letech na pár epizod vrátil do seriálu Ordinace. Práce má tedy dost a krásnou kariéru si může pokazit jedině sám.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama