Ondřeje Brzobohatého a Taťánu Kuchařovou spojuje hodně věcí, ale rozděluje názor na brzké rodičovství!

On si přeje stát se otcem co nejdříve, ona dál čeká. Neztratí Ondřej trpělivost?

Stává se, že lidé, které svede dohromady láska, o sobě vědí dlouho předtím díky tomu, že jsou veřejně známí. Byl o i případ Ondřeje Brzobohatého (37) a špičkové top modelky Taťány Kuchařové (32). Dnes jsou už čtyři roky manželé.

Modelka Taťána Kuchařová (32) má dnes už poněkud komplikovanější jméno – kompletně zní Taťána Gregor Brzobohatá. Svoji krásu dokázala prosadit v celosvětovém měřítku, stálo jí to ale samozřejmě spoustu odříkání, tak jak je to ve světě modelingu obvyklé.

Také vás může zajímat ...

Sama o sobě měla v dětství poněkud záporné mínění. Starost jí dělaly hlavně odstáté uši. Kvůli tomu měla mindráky a nechtěla vůbec nosit vlasy stažené do culíku. Když jí bylo deset let, nechala si uši chirurgicky upravit.

První manželství mu nevyšlo

Největší šok z objevování světa prožila Taťána v sedmnácti letech. Tehdy odletěla pracovat do Japonska, bez pořádné znalosti jazyků. Byla to i její první cesta letadlem. S maminkou zůstala v telefonickém spojení, ale většinu hovorů prý proplakala.

Tvrdá práce na sobě samotné ale přinesla výsledky. V roce 2006 se stala jednak Miss České republiky, ale následně dokonce i Miss World, čili nejkrásnější ženou světa. Nejen díky tomu se o ní samozřejmě zajímalo mnoho mužů i z těch nejvyšších společenských vrstev.

S žádným z navázaných vztahů ale nebyla Taťána úplně spokojená, a tak hledala dál. A pak jednoho dne potkala Ondřeje (37). Ten už měl za sebou jedno manželství, které moc dobře nedopadlo. Svoji první ženu Johannu Indrákovou (40) si vzal dokonce proti vůli svých slavných rodičů.

Ukázalo se, že otec Radoslav Brzobohatý (+79) a matka Hana Gregorová (68) měli pravdu, když Ondřejovi tvrdili, že se k sobě s vybranou partnerkou nehodí. Ukázalo se to ale až v praktickém soužití.

Byl to prý masakr!

S Taťánou se Ondřej setkal poté, co ho pozvala do Ostravy na jeden charitativní koncert. Schůzka před tím v Praze měla být organizační a pracovní. Emoce a chemie ale zapracovaly na sto deset procent.

„Byl to strašný masakr! Od začátku bylo jasné, co se děje, ale ani jeden z nás nebyl ochotný dát to tomu druhému najevo,“ popisoval po čase Ondřej. Jak uvedl, hráli tedy takové ty obvyklé hry.

„Tvářili jsme se, že si nejsme jistí, jestli večer můžeme, že se musíme podívat, jestli tam něco nemáme, a takové další hlouposti. Přitom jsme přesně věděli, že tam nic nemáme. Až to prostě vygradovalo k tomu, že nebylo pomoci.“

Nejprve spolu chodili tajně. Svatbu pak měli v pražském Strahovském klášteře. Odpovídala významu této společenské události, protože Miss World se většinou nevdává každý den. Ondřej přijel v luxusním automobilu, který měl cenu tří milionů korun.

Taťána na sobě měla odvážné šaty v hodnotě několika desítek tisíc korun. Klid a bezpečí svatebčanů hlídala najatá ochranka. Pro jistotu oba vstoupili do obřadní síně v kostele levou nohou, kvůli pověrčivosti.

Nepomohla ani karanténa

V mnoha směrech si Ondřej a Taťána opravdu rozumí. Spojuje je podobný smysl pro humor a třeba i porozumění módě. Jeden bod je ale stále trochu konfliktní. Ondřej by se ve svém věku už brzy rád stal otcem, zatímco Taťána těhotenství stále odkládá.

Trvá to už celkem dlouho a tak se samozřejmě spekulovalo o tom, jak dlouho vydrží její manžel ještě čekat. Modelka se mateřství nebrání, ale ví, že to bude víceméně znamenat konec nebo podstatné omezení její veleúspěšné kariéry.

Směrem k miminku to nenabralo směr ani v letošním roce, kdy kvůli karanténě strávil pár delší čas v izolaci. Taťána poté prohlásila, že ještě nějaký čas vydrží se k současnému babyboomu nepřipojit.

S Ondřejem se ale rozhodně nenudili, užívali si, že jsou spolu čtyřiadvacet hodin denně. „Bylo to hezké a příjemné vstávat každý den v klidu s tím, co si asi dnes uděláme k obědu a jaký film si pustíme,“ konstatovala Taťána.

Jeden muž a dvě silné ženské osobnosti, to nikdy nedělá dobrotu!

Pokud se střetnou zájmy dvou silných osobností, je vždycky ve vzduchu nějaké napětí. Ondřejova matka Hana Gregorová rozhodně takovou osobností je, takže výběr svého syna nejprve brala poněkud odtažitě.

„O slečně Kuchařové se nebudu a nechci vyjadřovat,“ odpovídala novinářům, když se jí ptali na Ondřejův vztah ještě před svatbou. Hany se asi dotklo i to, že si syn pak zařídil svatbu podle svého. Možná by ono napětí ještě časem rostlo, ale jak známo, Hana měla místo toho dost starostí s mladým milencem.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

reklama