Opalujte se zdravě jen pár hodin denně

Nedělá vám sluníčko zrovna dvakrát dobře, nebo naopak potřebujete před dovolenou takzvaně získat trochu barvu, abyste na pláž nevyšla bílá jako sýr?

Řešením je samoopalovací krém. Nenechte se odradit špatnými zkušenostmi vašich kamarádek. Když se budete držet následujících několika rad, všechno dobře dopadne.

Také vás může zajímat ...

Samoopalovací krém už večer

Kdy je nejlepší je aplikovat? Jednoznačně večer. Přes noc totiž mají čas ukázat, co umí. Nemusíte se ani bát toho, že by vám ušpinily vaše oblíbené kousky z šatníku. A co se týče prostěradel a povlečení, v případě kvalitnějších přípravků se nemusíte bát. Při nejhorším se jedná jenom o malé otisky. Každopádně se v tomto případě více než kdy předtím nevyplácí.

Ty levnější totiž obsahují bronzery, které vám na kůži způsobí nevzhledné fleky.

S dobrým samoopalovákem si ale ráno jen dáte sprchu a můžete vyrazit ven.

Pozor na suchá místa na kůži

Mezi množstvím informací na obalu většinou najdete doporučení Nenanášet na pokožku před aplikací samoopalovacího krému jiný mastný produkt. To proto, aby lépe chytal. Jenže v případě suchých míst, jako jsou kolena nebo lokty, je taková rada špatná. Tato místa se totiž snaží přijmout veškerý krém a pak vznikají fleky.

Proto je před namazáním natřete tenkou vrstvou krému a nechte ho vsáknout.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...