Opět dostál své pověsti

Michal Hrdlička (27)

Snad nejznámější televizní sporťák v zemi Michal Hrdlička (27) má zase problém! Expartner moderátorky nejsledovanějších televizních novin na Nově Lucie Borhyové (38) a otec její dcery Lindy (2), který je známý spíše svými alkoholovými i milostnými avantýry než čímkoli jiným opět dokázal dostát své pověsti.

Na Mezinárodním filmovém festivalu v Karlových Varech, kde jde každoročně možná mnohem více o zábavu, alkohol a navazování nových vztahů než o film samotný, se Michal Hrdlička zase opil do němoty a v lázeňském městě před zraky mnoha lidí a fotoaparátů zase podle svého vyváděl.

Nenechal na pokoji jedinou sukni, která byla v okolí a úplně přitom zapomněl na svou přítelkyni Karolínu Plíškovou (24).

Světově uznávaná tenistka, se kterou sporťák od svého rozchodu s Borhyovou randí, ho po karlovarské aféře odstranila nejen z adresáře svých kontaktů, ale zřejmě i ze svého srdce.

Také vás může zajímat ...

Neváží si lásky?

Štíhlá tenistka s dlouhýma nohama Plíšková má pech! Jen před pár dny totiž nedokázala obhájit vítězství na velkém mezinárodním tenisovém turnaji a od svého partnera Hrdličky očekávala spíše utěšitelskou náruč a porozumění. Její milovaný Michal ale odjel pořádně zapít zklamání z Karolíniny prohry spolu se svými kamarády mezi českou smetánku.

Ubytoval se v luxusním karlovarském hotelu Savoy a na lázeňské kolonádě byl prý k vidění ještě v pozdních nočních hodinách.

Zklidní se vůbec někdy?

Dle svědectví mnoha fotografů, kteří Hrdličku v silně podnapilém stavu zachytili, měl prý celý večer jeden jediný cíl. Nejdříve se motal kolem krásné blondýnky, se kterou se i líbal, později to byla brunetka nebo dokonce servírka z místního baru. Hrdlička prostě nechtěl strávit noc v hotelovém pokoji sám. Nakonec ale musel.

Kamarádi a údajně i ochranka baru Hrdličku nakonec museli doprovodit až do jeho hotelu. Sám by ho totiž sotva našel.

Takhle by se otec dítěte a televizní moderátor opravdu chovat neměl.

.

.

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...