Opět se jen hádají?

Jejich manželství doprovází jedna krize za druhou. MARTINA PREISSOVÁ (45) a její manžel MARTIN PREISS (47) mají znovu prožívat jedno z nejtěžších období jejich vztahu. Jak to teď budou řešit?

Když se herec Martin Preiss (47) potýkal kvůli depresím se silnou závislostí na alkoholu, jeho žena mu oddaně stála po boku. Pro Martinu Preissovou (45) to bylo hotové peklo, přesto ale zatnula zuby a všechny ty roky bolesti a utrpení trpělivě snášela.

Také vás může zajímat ...

Nyní je už Martin skoro v pořádku, a tak se po několika letech vrátil do práce. Momentálně je zaneprázdněn natáčením seriálu Sestřičky Modrý kód. Nedávno se však začalo spekulovat, že si má užívat s mladšími kolegyněmi. Jak to tedy je?

Časté neshody

Kvůli velkému návratu na televizní obrazovky to měl doma Preiss údajně několikrát od své ženy pořádně schytat. Je jasné, že se o něj bojí a byla by radši, kdyby ještě nějakou dobu doma odpočíval. Jiní si naopak myslí, že mu práce prospěje a alespoň se dostane mezi lidi. Jenže Martina měla podle všeho začít pořádně žárlit. Má snad k tomu důvod?

Má důvod?

Ještě přednedávnem si prý nepřála, aby se její manžel tak často stýkal se svojí seriálovou ženou Danielou Šinkorovou (47). Podle všeho si usmyslela, že spolu něco v minulosti měli mít. To ji nakonec přešlo, nyní ale vše začalo nanovo.

Vrabci na střeše si totiž stále častěji povídají o tom, že si má Preiss až moc rozumět s herečkou Sabinou Laurinovou (48). I přes všechnu snahu vysvětlit své ženě, že se jedná pouze o kolegyni, zřejmě moc nepochodil.

Hledá snad Martina zbytečně na všem jenom problémy. Za ty roky sice asi ví, co od něho čekat a co ne, měla by mu ale dát víc prostoru, aby mohl zase svobodně dýchat.

Dojde na rozvod?

Rozvod měl být údajně na pořadu dne už několikrát, vždycky z něj ale sešlo. Snad to tak dopadne i tentokrát.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama