Opět se utápí v depresích

Italská módní návrhářka Donatella Versace (63) prodala rodinnou firmu s dlouholetou tradicí, kterou kdysi založil její bratr, z velmi záhadného důvodu. Módní ikona po jeho smrti málem přivedla proslulou značku ke krachu a momentálně to vypadá, že se opět potýká s velkými problémy.

Donatella je známá svým blízkým vztahem k alkoholu a drogám, navíc nedokáže odolat plastickým operacím. Nasvědčuje to snad tomu, že má trable s financováním svých osobních zájmů, a proto potřebovala rychlou peněžní injekci? Nebo už jí přeskočilo? Opět se utápí v depresích Pohřbil definitivně kariéru?

Také vás může zajímat ...

ROWAN ATKINSON (63) Britský herec Rowan Atkinson (63), kterého většina zná v roli Mr.

Beana, se po dlouhé době objevil v dalším díle filmu s názvem Johnny English znovu zasahuje. Před sedmi lety, kdy byl natočený předchozí

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama