Opět si zahrává se zdravím

Není to tak dlouho, co se herečka Eva Holubová (59) snažila deprese řešit alkoholem a byla na pokraji zhroucení. Bohémské období ji tehdy dovedlo z barů až do léčebny. Holubová je ale zřejmě opět na tenkém ledě se svým zdravím.

Také vás může zajímat ...

Nejenže se poslední dobou nevhodně prezentuje na svých profilech snad všech sociálních sítí, ale nebojí se opět experimentovat dokonce se svým tělem. Poslední dobou jezdí totiž často na výlety do zahraničí, aby si odpočinula od stresujícího pracovního života.

A ani v Peru, kde ji neopustily zdravotní problémy, si nedala pokoj. Do ruky se jí dostal omamný čaj z koky. A co víc! Nechala se slyšet, že koku prý vůbec nepovažuje za drogu. Doufejme, že Holubová ví, co dělá a není to opět další začátek před návštěvou v léčebně.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama