Opět šla pod kudlu

Pro další změnu se rozhodla herečka, známá ze seriálu Ordinace v růžové zahradě 2, Mahulena Bočanová (53). Kvůli tomu, že během karantény přišla o práci, byla prakticky nonstop doma s dcerou Márinkou (18).

„Hodně jsme vařily, jedly a málo se hýbaly,“ přiznala Bočanová, která se tak rozhodla zabojovat s kily navíc po svém. Místo sportu a změny jídelníčku zvolila liposukci a také radiofrekvenci.

Také vás může zajímat ...
Přiznala, že po karanténě šla na liposukci

Ačkoli prý Mahulena každý estetický zákrok na svém těle zvažuje, není to poprvé, co šla takříkajíc „pod kudlu“. V minulosti podstoupila operaci očních víček, jelikož vypadala unaveně.

I tak ale nemá v plánu se stát na plastických operacích závislá a v dohledné době jich absolvovat ještě několik. Bojí se totiž, že by mohla přijít třeba o mimiku v obličeji, a to by samozřejmě vzhledem k její herecké profesi mohl být problém.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...