Opilý Kaiser se hádal s policií

Spory o to, zda je herecký bard Oldřich Kaiser (61) nadále holduje alkoholu anebo abstinuje, neutichají. Mnozí mají zato, že na něho už spolehlivě dohlíží jeho přítelkyně, písničkářka Dáša Vokatá (63), se kterou už dva roky žije a hraje na koncertech.

Nedávno se Oldřich dostal do konfliktu s policejní hlídkou v Moulíkově ulici na pražském Smíchově, kousek od místa svého bydliště. Herec se potácel a nadával, a když se ho strážníci snažili uklidnit, skoro to vypadalo, že dojde i k fyzickému násilí. „Je tu tímhle vyhlášený,“ poznamenal k výjevu jistý místní občan. „Podle mě do toho zase spadl.

Také vás může zajímat ...

Je to škoda.“ Strážníci naštěstí využili svého psychologického školení a herce uklidnili, i když diskuse prý trvala dlouho.

Kaiser se posléze za nespokojeného brblání, ale poměrně spořádaně, vydal zase směrem k domovu..

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...