Oplakává expartnera

Zastihla jí tragická událost. Zpěvačka DARA ROLINS (46) truchlí pro svého bývalého milence PETRA VLASÁKA (†45), který přednedávnem podlehl rakovině.

Momentálně neprožívá zrovna to nejlepší období. Zpěvačka Dara Rolins (46) je v slzách, protože před několika dny podlehl její bývalý milenec Petr Vlasák (†45) zákeřné rakovině. Bojoval dlouho a statečně, nicméně svůj boj s nádorem na mozku prohrál. Daru to údajně velmi vzalo a prý si vyčítá, že Petra nenavštěvovala častěji.

Také vás může zajímat ...

To ale člověku prý dojde, až když je pozdě.

Všechno se na ni sype

Poslední dobou se to na Rolins sype ze všech stran. Údajně teď řeší jakési pracovní problémy, což jí na dobré náladě zrovna nepřidává.Navíc bude prý muset omezit práci i cestování, protože její dcera Laura (13) prý potřebuje trávit víc času ve škole. Rolins by teď prý víc než kdy jindy potřebovala někoho, o koho by se mohla opřít.

I když v minulosti tvrdila, že údajně muže má, zdá se, že to byl nejspíš jen výplod její fantazie.

Doposud ji prý nikdo s nikým neviděl a ani ona sama se žádnou fotografií nepochlubila..

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...