Oplatí mu jeho nevěru mladým milencem?

I když oba tvrdí, že mají pěkný vztah, tak jejich společní přátelé to údajně vidí jinak. Nyní nad herečkou Ivanou Chýlkovou (55) a moderátorem Janem Krausem (65) visí otazník. Už se spolu moc často nevídají, a když se spolu náhodou někde sejdou, vymění si jen pozdrav a tím to končí.

Proč? Vypadá to, že to je kvůli Honzově záletnictví a flirtování. Kraus se totiž otáčí za každou sukní. Dokonce měl být i spatřen v důvěrném rozhovoru s neznámou ženou: údajně byl na obědě s krásnou mladou slečnou. O koho jde, nikdo neví.

Také vás může zajímat ...

Kraus se prostě rád cítí v ženské společnosti a nebylo by to poprvé, co se ucházel (i zadaný) o přízeň některé z pohledných žen.

Nikdy neřekla ani slovo

A co na to Ivana? Ta se prý nikdy neurazí, a když mu něco vyčte, tak jedině v soukromí. Je si totiž dobře vědoma toho, že na světě existují i mladší a krásnější ženy, než je ona. Ovšem i Ivana má své potřeby a rozhodně ještě není tak stará na to, aby si nemohla užívat.

Jedna z jejích důvěrných kamarádek prý prozradila, že Ivana se vídá hned se dvěma muži. Údajně chodí na každé její představení a znají všechny její filmy. Jeden z nich ji prý před pár lety oslovil poprvé, ale to ho Ivana odmítla. Zkoušel to ještě několikrát, ale nikdy neuspěl. Nyní se ale cosi změnilo. Údajně to byla sama herečka, kdo ctitele vyhledal, a navrhla mu schůzku.

Chtěla si snad jenom popovídat a dát neznámému muži aspoň falešnou naději? To se neví.

Vzápětí byla herečka spatřena s dalším mužem.

Nápadníci se jí jen hrnou

Mělo prý opět jít o tajného ctitele. Tento muž bude pravděpodobně cizinec, který má trvalé bydliště v Německu, ale často se zdržuje v Praze. Prý ji zahrnuje nejrůznějšími dárky od květin po drahé šperky. Tyto dárky však herečka odmítla, což tvrdí jedna z jejích nejlepších kamarádek. Nechtěla prý být dotyčnému nic dlužná.

Ani tento muž to přesto nezabalil a za herečkou chodil tak dlouho, až k setkání svolila.

Jak na to reagoval Kraus? Ten se k ničemu nevyjádřil, takže pravděpodobně Jan nemá o ničem nejmenší tušení. Nebo to ví, ale raději to zametl pod koberec. Dělá mu to snad Ivana schválně? Opravdu má nějakého tajného milence? Možné je všechno, ale těžko říct, i když za ty jeho nevěry by to byla slušná odplata.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...