Opora Ordinace se vrací do života

Někdejší nepřehlédnutelný MUDr. Pantoflíček z Ordinace v růžové zahradě, dnes tatínek Popelka ze Slunečné, všemi oblíbený herec Ota Jirák (71), se vrací do práce i do života, po období, které rozhodně nemůže nazvat šťastným.

Loni prodělal mozkovou mrtvici, a ještě k tomu infarkt, a jen dobrému rodinnému zázemí může děkovat za to, že zase vypadá k světu a šíří kolem sebe svoji příslovečnou dobrou náladu.

Také vás může zajímat ...

„Dostal jsem se z toho díky mé ženě Drahomíře. To, že mluvím celkem bez zadrhávání, je hlavně její zásluha,“ libuje si herec, který si nicméně neodpouští obvyklou cigaretku, neboť, jak říká, první infarkt dostal ve čtyřiceti poté, co se vsadili, že nebudou rok kouřit.

Zda se ale vrátí do Ordinace, kde sváděl slovní souboje s kolegyní Valšíkovou v podání Zlaty Adamovské (61), to je otázka. Další seriál, to je přece jenom řehole, takže pokud další role, tak už jenom malé a příležitostné.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...