Opora Slunečné polehává na Sicílii

Od natáčení si už potřebovala nutně odpočinout, a tak sekretářka Hana ze Slunečné Eva Holubová (61) opět odletěla do svého vysněného starého domku u moře na slunné Sicílii, který si před časem koupila.

Také vás může zajímat ...

Tady brázdí svobodně ulice na motocyklu s kabelkou Chanel přes rameno. Tentokrát to ale asi přehnala, respektive nedocenila, že venkovní teploty poklesly i na tomto ostrově. Za řídítky krutě ofoukla. Ráno se probudila s bolestmi v levé části zad, které se další den ještě zhoršily.

„Bolí mne, když zívnu, kýchnout nelze a smích mi vhání slzy bolesti do očí,“ píše na svůj Instagram. Bere prášky na bolest, pije teplé nápoje, ale zatím to moc nepomáhá. Patrně by Eva měla prozkoumat možnosti tamějšího zdravotnictví. Snad umí říct víc než jen „ciao“ a „buongiorno“?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...