Opouští ji manžel kvůli mladší milence?

Už úplně rezignovala na manželství? Nejdůležitější je pro ni matka.

Když už se jí nedaří v soukromém životě, úspěch slaví alespoň v tom pracovním. Co se u TEREZY BRODSKÉ (52) doma děje?

Týden co týden se objevuje na televizních obrazovkách díky seriálu Slunečná. Ačkoli to může na první pohled vypadat, že Tereza Brodská (52) si užívá toho, že je opět slavná a za svou roli dostává i spoustu peněz. Pravda ale je, že její soukromý život rozhodně zalitý sluncem není.

Také vás může zajímat ...

Lítá od matky k manželovi

Natáčení Slunečné je časově hodně náročné. Proto má také momentálně méně času na svou matku Janu Brejchovou (80), která je dlouhodobě v nemocnici, i na svého manžela.

Tomu ale údajně nevadí, že nemá ženu neustále po svém boku, jak bývalo zvykem. Rodina pro ni byla vším a také jí za poslední léta hodně obětovala. Jak to tak ale vypadá, spíš se měla soustředit na kariéru.

Matka ji sice ráda vidí, kdykoli za ní do léčebny přijde, ale raději by stejně byla, kdyby na ni celý svět zapomněl. A ač se jí dcera snaží zavděčit za každou cenu, čím dál častěji se potýká s odmítavým postojem.

Brejchová údajně chce být sama, nechce nikoho vidět, ani přátele a kolegy. A tak se Brodská smířila s tím, že maminku bude muset opečovávat sama, ačkoli jí to stojí mnoho času i úsilí.

Dokonce ji má navštěvovat téměř denně. Ovšem ani u svého manžela Herberta Slavíka (57) se nepotýká s příliš velkou vděčností za to, že obstarává celou domácnost.

Poslední týdny tak zřejmě doma moc často nepobývá a vymlouvá se na množství práce. Jenže to vypadá, že důvod bude možná trošku jiný.

Dovolená neexistuje

Brodská totiž údajně tají, že mají s manželem krizi. Podle všeho totiž pořád doufá, že se jejich vztah dá zase do pořádku a že jen manžel momentálně netuší, co se svým životem chce dělat dál.

Někteří kolegové ale mají tvrdit, že se Brodská už v manželsví vůbec o nic nesnaží, bere ho jako samozřejmost a dává přednost své mamince před manželem. To ho ale nebetyčně rozčiluje.

Dokonce s ním manželka údajně už nechce ani jezdit na dovolenou, protože by pak nemohla jezdit za maminkou. A to nemůže dopustit. Taková, jaká je ve Slunečné, obětavá, milá, ale i nervózní a roztěkaná, je podle všeho i ve skutečnosti.

A taktéž je závislá na svém manželovi. Zároveň ale nedělá nic proto, aby se mu líbila. Aby se nemusel stydět vzít ji do společnosti.

Na všechno rezignovala?

Kdykoli totiž herečka vyjde ven, je na první pohled vidět, že si nedala moc záležet. Bez make-upu, o oblečení ani nemluvě. Zřejmě má pocit, že po padesátce už se o sebe starat nemusí. Opak je však pravda.

Mnohem starší kolegyně si naopak na sobě dávají hodně záležet a pak vypadají mladší než ona. A pokud by jí skutečně muž utekl za jinou, je důležitější než kdy dřív, aby o sebe zase začala pečovat a použila všechny ženské zbraně.

Bohužel to ale vypadá, že Brodská na všechny snahy udržet rodinu pohromadě rezignovala. Naopak se s ještě větší vervou upnula na natáčení seriálu. Přece se říká, že neštěstí v lásce znamená štěstí ve hře, respektive v kariéře.

A toho si teď herečka užívá dosyta. Podle všeho se jí díky seriálu role jen hrnou a to jí vynahrazuje trápení v osobním životě.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...