Opouští seriál kvůli těhotenství?

Navzdory tomu jaký slaví Slunečná od svého počátku úspěch, lepí se jejím scenáristům smůla na paty. Jako by snad byla role Denisy Kánské prokletá.

Nejprve ji hrála Veronika Arichteva (34), která ale otěhotněla a seriál údajně na vlastní žádost opustila. Tehdy probíhala totiž první vlna koronaviru a budoucí maminka se bála o své nenarozené dítě. Scenáristé za ni našli Evu Josefíkovou (30).

Také vás může zajímat ...

Ta se však ve Slunečné zřejmě dlouho neohřeje. Zákulisím seriálu se totiž nesou zvěsti, že je krásná brunetka v jiném stavu a co nevidět bude muset kvůli bříšku odejít. Sama Josefíková nepotvrdila, ale ani nevyvrátila, že by se měla brzy stát maminkou.

„Nezlobte se, ale nevím, proč by to mělo zajímat cizí lidi. Budu tyto věci ventilovat mezi svými blízkými, tak se nezlobte,“ sdělila herečka. Podle Eviných slov by se mohlo zdát, že zákulisní zvěsti nelžou a herečka skutečně čeká své první dítě. Třeba se v roli dočkáme další výměny…

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

reklama