Opouští své teplé místečko?

Nejprve začínala jako redaktorka, potom přesedlala na moderátorské křeslo. A to si LUCIE BORHYOVÁ (42) drží už přes dvě desítky let. Donedávna to vypadalo, že se ho nikdy nevzdá, to se ale asi změnilo.

Za celé ty roky působení v televizním zpravodajství se Lucie Borhyová (42) téměř nezměnila. Už od samého začátku sedí po boku ostříleného moderátora Reye Korantenga (46), se kterým jsou si velmi blízcí.

Také vás může zajímat ...

Kromě toho, že jsou jednou z nejsehranějších dvojic v českém showbyznysu, mají také skvělý vztah i jako přátelé. Nyní se ale jejich cesty zjevně rozdělí.

Půjde za lepší nabídkou?

Už delší dobu se totiž spekuluje o Luciině odchodu. Říká se, že dostala lepší nabídku od konkurenční televize. A Lucie o tom má podle všeho vážně přemýšlet. Přitom ještě nedávno se měla nechat slyšet, že by své místo v milované televizi nikdy nikomu nepřenechala. Proč tak náhle otočila?

Dostane více peněz?

Lucie Borhyová je už dnes pojem a stál by o ni snad každý. Vždyť ani po tolika letech na scéně neztrácí na popularitě a pořád se řadí mezi neoblíbenější moderátorky. Navíc všude, kde se objeví, je také zárukou sledovanosti, čehož tvůrci využili i tím, že ji nechali sem tam si zahrát v nějakém tom seriálu.

Televize Prima je momentálně na velkém vzestupu, a to díky novému zpravodajství a také úspěšným seriálům. Chtějí snad ještě více oslabit konkurenci tím, že jí přetáhnou jednu z největších hvězd?

Mezi kolegy se má proslýchat, že Lucie touží po vyšším platu. V současné době prý potřebuje více financí, aby zajistila svou rodinu. Navíc se nechala slyšet, že ve zprávách nebude věčně.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama