Opravdu ho mile překvapila?

Jeho manželka Zlata Adamovská (59) mu chtěla přichystat pořádné narozeninové překvapení, ale otázkou je, zda z toho byl Petr Štěpánek (70) opravdu nadšený. Adamovská totiž přemluvila všechny kolegy na natáčení Ordinace v růžové zahradě k tomu, aby jejímu drahému připravili pořádnou oslavu po skončení pracovní doby.

Také vás může zajímat ...

Štěpánek ovšem ten den natáčel již od brzkých ranních hodin, takže byl pravděpodobně unavený a na takovou akci asi neměl ani energii, ani náladu. „Jeho životní jubileum jsme pochopitelně nemohli ani nechtěli přehlédnout, a tak ho v ateliérech čekala hezká oslava spolu se štábem a kolegy,“ přiznala koordinátorka seriálu Kateřina Kotalová.

Neoslavil by to raději s Adamovskou doma v pohodlí a na oslavu si pár dní počkal?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...