Opravdu je herečka tak nevinná, jak vypadá?

Byla to právě Dana, kdo si první zahrával s nevěrou

Sympatickou Danu Batulkovou (62) mĕli lidé za chudinku, která musela nečekaně skousnout zradu milovaného manžela. Časem se ukázalo, že vše bylo tak trochu jinak.

Dana Batulková (62) si kdysi stěžovala, že období, které prožívala po rozvodu, připomínalo očistec. Tehdy ale nejspíše zapomněla dodat, že si za to mohla tak trochu sama. Vždyť to byla právě ona, kdo jako první odešel od rodiny.

Také vás může zajímat ...

Manželovi sbalila kufry

Skandál, který rozbouřil vlny českého showbyznysu, začal už před lety, kdy se Daně zdálo, že se jí manžel David Prachař (61) mění přímo před očima. Protože jí to vrtalo hlavou, svěřila se prý se svými obavami kolegyni Lindě Rybové (44). Ty dvě pak měly společně přemýšlet o tom, proč Prachař přestal trávit večery u rodinného krbu.

Jaké však bylo Danino překvapení, zjistila, že je to právě Linda, kdo jí bezohledně přebral manžela. Navíc Rybová byla v té době těhotná, takže bylo jasné, že je to mezi milenci vážné. Podvedená Batulková sokyni nafackovala přímo v divadelní šatně a Prachařovi doma okamžitě sbalila kufry.

Následoval rozvod, po kterém Batulková zůstala sama na výchovu tehdy devatenáctiletého Jakuba (36) a osmileté Mariany (26). A to nebylo zdaleka všechno. Opuštěné herečce jen krátce nato do základů vyhořel dům, v nĕmž rodina žila. To vše se přihodilo v roce 2000, jen krátce po Vánocích, které Dana s dětmi poprvé slavila bez Davida.

Je pochopitelné, že to pro Batulkovou byla hrozná rána, z níž se nemohla dlouho vzpamatovat. Herečka se naštěstí k celé situaci postavila velmi statečně.

Odmítla se vyhořelého domu zbavit, i když byl v té době zatížen obrovskou hypotékou.

Na celé situaci měla svůj podíl

Není divu, že veřejnost po těchto tragických událostech vnímala Batulkovou jako těžce zkoušenou ženu, která se hrdě postavila nepřízni osudu a dokázala s ní statečně bojovat. V tu chvíli se téměř zapomnělo na to, že na celé situaci měla i ona svůj nezanedbatelný podíl. Vždyť to byla právě Dana, kdo si už dávno předtím začal zahrávat s nevěrou.

A i když se k tomu ona sama nikdy nechtěla vyjadřovat, její tehdejší přítel nemlčel. „Žil jsem nějaký čas s Danou, to klidně přiznám,“ řekl před časem režisér Janek Uhrin.

Později vyplulo na povrch, že režisér a Batulková spolu dokonce dva roky bydleli, a to ještě v době, kdy byla Dana provdaná za Davida.

Hledal útěchu u milenky

Celá aféra prý dokonce dospěla do stadia, že si Jakuba a Marianu musela vzít na nějaký čas k sobě je jich babička, loutkoherečka Jana Prachařová (82). Poté, co se Uhrin znovu zamiloval, tentokrát do bývalé dětské hvězdy Pavlíny Mourkové (54), se opuštěná Batulková chtěla vrátit zpátky ke svému manželovi, Davidu Prachařovi.

V ten okamžik ale patrně zjistila, že si David našel útěchu právě u Lindy Rybové. Konec celé aféry je už notoricky známý.

Z Prachaře se stal rázem bezohledný proutník, který opustil rodinu, a z Dany zhrzená a trpící manželka.

Našla si mladšího přítele

To ale rozhodně neznamená, že Batulková rezignovala na milostný život. Herečka už nějaký rok žije spokojeně s mladším partnerem, ředitelem Městských divadel pražských Ondřejem Zajícem (50). Daně se navíc daří v její milované profesi. V posledních letech se našla hlavně v seriálech, z nichž můžeme namátkou jmenovat Gympl, Comeback, Cesty domů, Ohnivý kuře a Slunečnou.

Jediné, co jí snad může přidělávat vrásky, je rodinná situace jejího syna Jakuba Prachaře.

Poté, co si vzal v roce 2013 bývalou modelku Agátu Hanychovou (35), dnes Prachařovou, se stal i on vděčným tématem pro tisk.

Další hořká pilulka

Zvlášť když to v jejich manželství často skřípalo. Batulková špatně snášela i dohady, které se vynořily, sotva se začalo proslýchat, že je Agáta těhotná. Česká média totiž spekulovala, zda je Jakub vůbec otcem , které bývalá modelka čekala. Když se malá Mia (2) narodila, neshody v rodině byly na nějakou chvíli zapomenuty. Bohužel opravdu jen na nějaký čas.

Vždyť už na jaře loňského roku bylo zřejmé, že Jakub od Agáty definitivně odešel.

Batulková tak musela skousnout další hořkou pilulku ve svém životě.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...