Opravdu nemá čas na holky?

Oblíbený herec MAREK LAMBORA (25) se proslavil hlavně díky seriálu Slunečná. A fanynky po něm šílí. Proč ale stále nikoho nemá, když je tolik žádaný?

Lamač a idol dívčích srdcí Marek Lambora (25) se divákům dostal do podvědomí zhruba před rokem v soutěži Tvoje tvář má známý hlas a téměř vzápětí se stal hvězdou seriálu Slunečná.

Také vás může zajímat ...

Pohledný sympaťák má nyní práce až nad hlavu. To mu ale zjevně nevadí, neboť o sobě tvrdí, že je velký workoholik. Proč ale stále nemá nikoho po svém boku?

Sláva mu stoupla do hlavy?

U mladých umělců je poměrně časté, že když se stanou populárními, stoupne jim sláva do hlavy a nevidí už nic jiného než jen práci a také peníze. Tím zřejmě momentálně prochází i Lambora.

Kromě toho, že hraje v populárním seriálu, který mu vydělává nemalé částky, je součástí i několika divadelních představení a účastní se různých akcí. Před pár měsíci si posteskl, že zažil hodně krušné časy, kdy neměl skoro žádné role, a tudíž ani peníze. A jak to tak vypadá, nyní se to snaží všechno dohnat.

V lásce se drsně zklamal

Fanynky by udělaly cokoliv, aby se s hercem mohli alespoň vyfotit nebo ho obejmout. Jenže Marek na vztahy prý moc není. „Rád se seznamuji. Ale nikoho nehledám,“ řekl nedávno v rozhovoru. Pár let randill s herečkou z Ulice a kolegyní z Divadla na Vinohradech Šárkou Vaculíkovou (33).

Před nějakým časem se ale rozešli. Nikdo neví proč, ale možná v tom hrála roli nevěra. Od té doby, prý až na pár románků, vážnější vztah neměl, což má přijít divné i jeho přátelům. Jedním z důvodů možná je, že se zkrátka nechce vázat.

„Když přijdu domů, chci odpočívat. Nedokázal bych dělat zábavu ještě doma pro někoho,“ má v tom jasno. Třeba má ale jen strach, že by to nemuselo dopadnout dobře. Vypadá to totiž, že ho rozchod se Šárkou poznamenal víc, než si je ochoten přiznat.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama