Opravdu ta svatba nebude, Lucie?

Ačkoli Lucie Bílá (54) upozorňovala, že tajnou svatbu se svým partnerem Radkem Filipim (37) rozhodně nechystá, spustila jediná fotka na internetu hotové šílenství.

Také vás může zajímat ...

Fanoušci byli totiž přesvědčeni, že se slavice přece jen vdala. Ve skutečnosti je ale stále svobodná, a jak to tak vypadá, dlouho ještě bude. Jestli ne navždy. Jizvy, které jí na duši zanechala předchozí dvě manželství se Stanislavem Penkem (46) a Václavem Noidem Bártou (40), jsou prý příliš hluboké na to, aby se před oltář postavila potřetí.

„Ani jedno mé manželství nebylo z bláznivé lásky,“ přiznala zpěvačka. Obě prý byla jen zbytečným plácnutím do vody, marnou touhou po dokonalé rodině. Bílá zároveň připustila, že kdyby nebylo předchozích dvou svateb, asi by už dávno byla ženou Radka Filipiho. Ani jednoho to ale prý zas tak nemrzí, ke štěstí totiž žádný papír nepotřebují.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

reklama