Opuchlá hvězda ordinace Randová odrovnala kolegu Zounara!

Znají se jako své boty! I přesto občas přijde scéna, během které se strhne při natáčení v seriálu Ordinace hotové pozdvižení. Tentokrát se o to postarala herečka Martina Randová (45). Ta se po slupnutí několika zkažených ústřic ocitla se silným otokem a zarudlými tvářemi na nemocničních nosítkách.

Její kolega, Martin Zounar (50) alias Bobo Švarc ale svou kolegyni a seriálovou manželku vůbec nelitoval! Naopak! Právě kvůli hercovým záchvatům smíchu se náročná scéna musela několikrát za sebou opakovat! Představitelka bláznivé Heluš strávila v maskérně pod rukama odbornic více jak hodinu.

Nepálí tajně Martin za svou kamarádkou na place? Přece jen co se škádlívá, to se rádo mívá. A u téhle oblíbené seriálové dvojice plné trapných erotických záběrů a zoufalých pokusů i důstojný společný život to přímo bije do očí!

Také vás může zajímat ...
Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...