Opuštěná a bez práce

Manželství Dády Patrasové a Felixe Slováčka (76) prakticky skončilo před pěti lety, kdy si hudebník našel milenku. Patrasová si našla italského přítele, jenže tenhle vztah už dávno vzal za své.

Jeden by si myslel, že když spolu Patrasová a Slováček prožili přes třicet let v manželství, že spolu i spokojeně zestárnou. Zpočátku totiž byla jejich láska silná jako trám a navíc spolu vychovali dvě děti, syna Felixe (36) a mladší Aničku (24). Jenže tomu tak není a Felix už dlouhá léta žije po boku mladší milenky Lucie Gelemové (36), která si hudebníka přivlastnila jen pro sebe.

Také vás může zajímat ...

To musí být pro Dádu zvlášť těžké a ponižující, protože byly doby, kdy by jí Felix snesl modré z nebe. Vztah ale postupně ochladl, a Patrasové tak zbyly oči pro pláč.

Hádky s Felixem pořád neberou konce a nic na tom zřejmě nezměnilo ani vážné onemocnění jejich dcery Aničky, které lékaři našli zhoubný nádor v prsu.

Všichni od ní utekli

Otázkou ale zůstává, proč se Patrasová od Slováčka jednoduše nedokáže odříznout? Na obnovení jejich vztahu to už moc nevypadá. Zvlášť když se před několika měsíci Felix vyslovil, že kvůli alkoholu nechá svoji ženu částečně zbavit svéprávnosti. Prý ho k takové myšlence inspiroval Jiří Krampol (81), který to samé dotáhl do zdárného konce s nemocnou ženou Haničkou (58).

Dáda vrátila manželovi úder a prozradila na něj, že údajně trpí demencí. Slováček má v jednom ale pravdu. Patrasová minimálně jednou řídila pod vlivem alkoholu, a způsobila tak dopravní nehodu. „My se snažíme celá rodina už několik let to řešit, ale je to marné. A tak od ní všichni utekli. Anička byla první, která odešla z domu, pak syn Felix a nakonec i já.

A všechno jenom kvůli tomu alkoholu,“ nebral si servítky Felix.

Odsouvá rozvod?

Kvůli dopravní nehodě měla Dáda navíc velké problémy v divadle, kam zrovna jela. Šušká se, že pak přišla o spoustu lukrativních kšeftů. Její kolegové si raději vybrali zodpovědnější herečky, u kterých se mohou spolehnout, že přijedou do práce včas a střízlivé. Zdá se, že Patrasová zřejmě musí nyní otáčet každou korunu.

Přece jenom je zvyklá na určitý životní standard, ale když už prý tolik nevydělává, nemůže si dovolit to, co dříve. Možná i z toho důvodu neustále odsouvá rozvod s Felixem. Jakmile je stále jeho manželka, pořád má šanci, že by jí manžel pomohl, kdyby bylo nejhůř. Na italského přítele Vita (50) se také moc spoléhat nemůže. Už dlouho se v Praze neobjevil, není tu o něm ani vidu ani slechu.

Patrasová tvrdí, že se doma stará o nemocného tatínka. To, proč za herečkou už nejezdí, ví ale jen on.

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...