Opuštěná, zbytečná. Hraní už jí nestačí?

Některé ženy mají stálou potřebu o někoho pečovat v krvi. To platí i o herečce Pavle Tomicové (58), momentálně účinkující v seriálu Slunečná. Není proto divu, že ji bolí zjištění, že ji už děti nepotřebují.

„Co se týká vaření a domácích ženských prací, dělám je ráda, potřebuju se o někoho starat,“ tvrdí Pavla, která se hrdě hlásí k tomu, že je nejvíc spokojená v roli manželky a maminky.

Také vás může zajímat ...

Jenže děti odrosty, tak teď tráví volné chvíle hlavně se svým mužem, hereckým kolegou Ondřejem Malým (54), a pro změnu pečuje o něj, jak nejlépe umí.

S manželem Ondřejem Malým, kterému ráda vyváří a užívá si rodinnou pohodu.

Přišla o jediného koníčka

Pavliny ratolesti už její mateřskou péči nepotřebují, což Pavle prý může srdce utrhnout. Péče o syna Adama (27) z prvního manželství a o dceru Anežku (20) stejně jako jejich výchova byly totiž kromě milovaního hraní jejím největším koníčkem a životním naplněním.

Teď si prý připadá k ničemu a opuštěná. „I dcera se mě ptala, čím se teď zabavím, a já jsem jí říkala: Víš, koníčkem jste mi byli vy! Takže teď těžko někde hledat něco jiného, že jo,“ krčí rameny Tomicová.

S tancem, se kterým tak úspěšně zabodovala v televizní soutěži StarDance, také nepočítá. Byla to dřina, ale od té doby už zase nabrala a ani nemá k sobě tanečního partnera.

Neřeší, jak vypadá

S manželem, se kterým jsou spolu už dvacet let, rozhodně počítat nemůže. Ten si spíš považuje, že má denně čísla větší. Na vině zřejmě bude její hektický herecký život a špatná strava. „Já jím nepravidelně. Zhubla jsem jedině, když jsem jedla pravidelně.

Ale ten pohyb…,“ řekla na rovinu, zároveň se ale dušuje, že zase najede na přísnější režim. Přece jen se její nezdravý životní styl pak negativně projevuje na zdraví. Pavla údajně musí stále docházet kvůli své cukrovce do diabetologické poradny.

Lékařka jí nastavila přísný režim, kterým se jí hodnoty zlepšily. Takže nyní bere jen prášky a dle vlastních slov už má vše pod kontrolou. Stejně má ale co dělat, aby své tělo dala dohromady.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

reklama