Opuštěný Neckář musí na Vánoce z domu!

Nejdřív ho postihla těžká mrtvice, a předloni mu zemřela milovaná žena Jarka (+78). Teď se musí na největší svátky v roce dokonce vystěhovat ze svého domu na pražském Braníku. Kde nakonec Václav Neckář (73) skončí? A proč je nucen trávit Vánoce mimo pohodlí jeho domova?

Může za to dlouhodobě plánovaná rekonstrukce celého domu, pro kterou se zpěvák rozhodl až nyní po srpnové operaci. Naštěstí se i se svým synem Vaškem (42), s kterým bydlí, nebudou přesouvat moc daleko. Vánoce totiž budou trávit u synovce své zesnulé ženy, Davida. A ten bydlí kousek vedle zpěváka. Do té doby má ale oblíbený zpěvák plné ruce práce.

V nadcházejícím svátečním čase ho čeká ještě několik koncertů. „Končíme s kapelou až 21. prosince, takže nám to do Ježíška pěkně uteče,“ pochvaluje si miláček žen Václav. Opuštěný Neckář tak nebude mít čas během předvánoční doby moc smutnit.

Také vás může zajímat ...
Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...