Opustí ho přítelkyně?

Populární americký herec Leonardo DiCaprio (44) se ke své mladší partnerce Camile Morrone (21) nechová zrovna jako pravý gentleman. I když mnozí tipovali, že se na premiéře filmu Tenkrát v Hollywoodu objeví po jejím boku a vlastně ji tak oficiálně představí jako svou přítelkyni, opak byl pravdou.

Také vás může zajímat ...

Ačkoli se oba objevili na zmíněné akci, Leonardo se ke Camile vůbec nehlásil a raději si užíval ve společnosti hereckých kolegů Brada Pitta (55) a Margot Robbie (28). Dokonce společně později neusedli ani v sále, přičemž Morrone byla nucena snímek zhlédnout z řady za delegací.

Možná, že tak bude herec opět brzy bez přítelkyně..

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...