Opustí ji kvůli milence?

Sympatický herec ŠTĚPÁN BENONI (36) měl donedávna se ženou VLADIMÍROU (36) harmonický vztah. Něco se ale změnilo.

Velmi charismatický herec a idol všech dívek Štěpán Benoni (36) je už několik let hvězdou ve veleúspěšném seriálu Ordinace v růžové zahradě. To, že ho dívky obdivují, na to si už celkem zvykl.

Také vás může zajímat ...

Jediný, kdo to nejspíš nemůže překousnout, je ale jeho milovaná žena Vladimíra (36). Doposud byl jejich vztah zalitý sluncem a mohlo se zdát, že tyhle dva jen tak něco nerozdělí. Opak je ale zřejmě pravda. Jaký problém mají?

Nevydrží s ní dlouho o samotě

Od té doby, co jeho působení v Ulici skončilo, začalo mít o herce zájem čím dál víc režisérů. Benoni byl tedy obsazován do různých projektů, reklam a seriálů. Mimo toho, že se objevuje na televizních obrazovkách, je Štěpán velmi známým divadelním hercem.

„Svou manželku miluji, ale kdybychom měli spolu být denně, asi bychom to dlouho nezvládli. Proto je moc dobře, že jsem tolik zaneprázdněný,“ svěřil se před lety. Nyní mu hodně času bere natáčení Ordinace. To se jeho manželce prý vůbec nelíbí.

Proslýchá se, že začala žárlit a má k tomu mít pádný důvod. Na koho má údajně žárlit? Krásné kolegyně se kolem něj totiž neustále motají i mimo natáčení.

Manželka o všem ví

Nikdy tohle řešit nemusel. Jednou se ale rozhodl, že chce žít rodinný život se vším všudy, musí tedy čelit různým překážkám, které mu život připravil. Scenáristé a režiséři nekonečného seriálu mu to v manželství zřejmě pořádně zavařili.

Štěpán se téměř denně potkává se svou kolegyní Martou Dancingerovou (29). „Jsme sehraná dvojka. Se Štěpánem se mi natáčí fakt perfektně a jsem ráda, že jsem přáteli i v realitě,“ chlubí se herečka.

S tou má údajně Štěpán randit a scházet se i mimo kamery. „Tento obor je pro manželství nebezpečný, ale já si myslím, že to není zrovna náš případ,“ řekla tehdy manželka Štěpána. Teď na to má ovšem asi jiný názor.

s manželkou Vladimírou.

Kolegyně ignoruje?

Doma to má tak pěkně skřípat. Štěpán ale vyvrací cokoli, co se týče drbů. Už tehdy se přiznal, že city na pracoviště nepatří a kolegové jsou jen kolegové. Snad se jeho názor po letech nezměnil a může jen doufat, že to jeho krásnou ženu alespoň trochu uklidní.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama