Opustí ji Vojtek po dítěti jako svou bývalku?

Herec známého seriálu Vyprávěj a jeden z bývalých účastníků oblíbené televizní soutěže Tvoje tvář má známý hlas Roman Vojtek (46) musí doma vysvětlovat jednu nepříjemnost za druhou.

Nejen, že se za ním stále vleče jako stín jeho odchod od bývalé manželky Terezy Vojtkové (37), ale současná přítelkyně, herečka Petra Vraspírová (31), už na něho také začíná tlačit s vlastní rodinou. Jak ale ona vnímá to, že si našla chlapa, který je schopný opustit svou ženu v tu nejméně vhodnou dobu, v době těhotenství?

Také vás může zajímat ...

„Za prvé ještě nejsem těhotná a za druhé to udělal až před druhým dítětem, tak mám ještě pár let k dobru,“ usmívá se zatím Petra. A pro vysvětlení dodává, že prý nemají ani zdaleka takové problémy, jaké měl on v manželství.

Jenže si je také na druhou stranu dobře vědoma svých růžových brýlí, které má zamilovaně stále na očích.

Čas dělí jenom mezi práci a děti

O Romanovi dokonce říká, že je pro ni dokonalý a stále je zamilovaná jako na začátku vztahu před třemi lety. Jak to má ale Roman? Ten zatím o nové rodině nechce slyšet. Z předchozího manželství má totiž dceru Editku (8) a malého synka Benedikta (3), kterým se chce jako táta naplno věnovat. Na další dítě tak údajně i kvůli práci není zatím čas. A to samé se snaží vtlouct do hlavy i Petře.

Jenže muzikálové hvězdě už je přes třicet a sama by ráda chovala svoje vlastní miminko, ačkoli Benedikta zná od jeho pěti měsíců a s oběma dětmi si rozumí. „Náš vzájemný vztah je velmi otevřený.

Je to i tím, že jsem také zažila rozvod rodičů, takže jsme spolu o tom často diskutovaly,“ rozpovídala se Petra o vztahu s Editkou.

Bývalá žena na vztah s ním doplatila.

Má zákaz plánovat budoucnost

Je tak trochu s podivem, že byla jedním z důvodů rozchodu Romana se ženou, když si sama prošla rozvodem svých rodičů. Třeba doufala alespoň v brzkou svatbu, kterou by si ho trochu pojistila. Ale ani na tu to v jejich blízké budoucnosti nevypadá. „Ještě není nic konkrétního. Nejsme ani zasnoubení.

Ale myslím si, že svatba do budoucna připadá v úvahu,“ uvažuje Petra, která má prý od Romana zákaz cokoli plánovat.

Dočká se svého snu, nebo skončí jako další ex v pořadí?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...