Opustí kvůli němu seriál?

ADÉLA GONDÍKOVÁ (47) má před sebou opět jedno z důležitých rozhodnutí. Rozhodla se pro razantní krok. Proč musí přestat pracovat?

Jedna z nejvíce oblíbených postav primáckého seriálu Sestřičky Modrý kód Adéla Gondíková (47) má prý velké pochyby. Spekuluje se totiž, že by měla po Novém roce oblíbený seriál z lékařského prostředí opustit. Proč tak najednou?

Také vás může zajímat ...

Dlouho se tam neohřála

Teprve nedávno se začaly vysílat nové díly s novými herci i příběhy a už se naskytl problém. Když jí producenti roli nabídli, byla šťastná. „Ani nevíte, jaký je to pocit. Bylo to krásný, obzvlášť v téhle době, kdy nic nemáme jisté,“ zaradovala se tehdy. Jenže teď je nejspíš všechno jinak.

Je to nesnesitelné!

Za vším nemá stát nikdo jiný než její manžel Jiří Langmajer (54). Ten totiž v současnosti zrovna moc práce nemá a zřejmě tráví celé dny jenom doma. Adéla je tak nyní údajně jediná, kdo do rodinného rozpočtu přidavá alespoň nějakou tu korunu.

Jenže Lukášovi na penězích asi zase tolik nezáleží. Říká se, že mu má vadit fakt, že s manželkou skoro nevidí a netráví společně téměř žádný volný čas. Gondíková ale do práce chodí ráda, neboť se vždycky těší na své kolegy. „V Sestřičkách je to super, všichni jsme si sedli, za což jsem ráda,“ usmívá se.

Zase začal žárlit?

Herectví je zkrátka rizikové povolání, které může snadno zničit hodně manželství. A vypadá to, že se tomuto problému nevyhne ani Adéla s Jiřím. Už v minulosti řešili několik neshod, kdy Langmajer údajně na svou manželku žárlil.

Vše na nějakou dobu utichlo a teď je to tu očividně zase. Podle blízkých to mělo tak vygradovat, že má Adéla přemýšlet nad tím, že seriál defi nitivně opustí. Dojde na to? Tato situace by ale značně zkomplikovala práci všem jejím kolegům a štábu.

Nikdo si to nepřeje

Jedná se totiž o jednu z hlavních postav. „Odchod herce není nikdy tak jednoduchý, zvlášť když se jedná o hlavní postavu. Vše musí být domluveno předem,“ řekla kreativní producentka. A nechtějí to ani kolegové. Ještě se nabízí možnost, že by Adéla odešla do jiného seriálu. Jak to nakonec dopadne?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama