Opustí svou profesi?

Krest charitativniho kalendare Kapky nadeje 2018 pod nazvem Statecni - DOX

Za svůj život se proslavil hlavně pohádkovými a seriálovými rolemi, nicméně herec Jan Čenský (57) se na stará kolena rozhodl udělat díru ve světě v jiném uměleckém odvětví. Roky práce, při které si snažil vybudovat pověst a image gentlemana, se teď pokusí zúročit ve své nové knize.

Také vás může zajímat ...

A i když by jeho věrné fanynky rozhodně ocenily autobiografii, která by je nechala nahlédnout do hercova soukromí, bude se jednat o naprosto jiný typ knihy. „Po letech vedení seminářů, kde pomáháme lidem zlepšovat svou osobní prezentaci a vystupování na veřejnosti, jsme se s kolegyní Lenkou Bernardes rozhodli vydat knihu „První dojem“,“ prozradil Če n s k ý o své literární prvotině, kde se bude snažit čtenářům předat své komunikační a řečnické zkušenosti.

Nesklidí však od fanoušků nelítostnou kritiku za to, že se na úkor knihy nebude tolik věnovat herectví, za které ho všichni tolik obdivují?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...