Opustil ji partner

Ještě před pár měsíci byla zpěvačka zadaná, ale nedávno oznámila, že ji přítel opustil. Jedna ze soutěžících pořadu Tvoje tvář má známý hlas Bára Basiková (57) se snažila identitu svého přítele tajit, bylo na ní ale vidět, jak moc je zamilovaná.

Pak ale nastala povinná karanténa, což bylo zkouškou pro mnoho vztahů. A ten její bohužel neobstál „Nečekala jsem, že by se to mohlo stát, byť se hodně mluvilo o tom, že je to pro vztahy prověrka.

Také vás může zajímat ...

No, a přišlo to i u nás. Najednou jsme se odcizili a on mi na rovinu řekl, že chce být sám,“ pronesla posmutněle. Bára si ale zachovala nadhled a na lásku rozhodně nezanevřela.

Právě naopak, podle všeho by ráda ulovila co nejdřív někoho nového. Mohl by se jí snad zalíbit některý z jejích kolegů z Tváře? Nebyla by první ani poslední, která by tam našla lásku

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...