Opustil svou rodinu a dostává to sežrat!

Herec Jakub Prachař (35) má v poslední době na svém profilu na Instagramu celou řada vulgarit. Po odchodu od manželky Agáty Prachařové (33) ho začali lidé odsuzovat, především ženy. Ty ho považují za viníka jejich současné manželské krize.

Také vás může zajímat ...

„Vys* at se můj manžel na naše dítě a radši chlastat s kamarádama, tak ho zpleskám litinovou pánví tak, že ho nesešijou ani v Ústí,“ vzkazuje mu jistá Veronika. Některým lidem také lezlo krkem, jak si Jakub utahoval z Agátina vaření.

„Bych chtěla vidět tebe, jak vaříš, frajere! Běž si ohnout tu starou rašpli, chudáku,“ poukazovala Eva na Prachařův údajný poměr s kolegyní z poroty Dianou Mórovou (49). Prachařová rodina se do celé záležitosti raději nechce plést.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...