Orální sex ji už v patnácti učila maskérka

Stud asi krásné Gwyneth Paltrow (47) nic neříká. Nedávno nabízela na svých internetových stránkách vonnou svíčku s vůní svojí vaginy, nyní se pro změnu rozpovídala o tom, jak ji jako puberťačku učila mámina maskérka orálnímu sexu.

Také vás může zajímat ...

Takže zatímco hereččina matka Blythe Danner (77) natáčela seriál a neměla čas, její dcerka si za matčiným karavanem užívala jiných radovánek. A to s její maskérkou Sheryl Berkoffovou (59), která se později provdala za herce Roba Lowea (56).

„Potkala jsem Sheryl, když mi bylo tak patnáct nebo šestnáct. Okamžitě jsem jí začala být posedlá. Jednak tehdy chodila s hercem Keanu Reevesem (55), do kterého jsem byla platonicky zamilovaná, jednak byla v pohodě,“ zavzpomínala Gwyneth.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...