Originální tipy na bezchybnou manikúru

Tento článek je reklamním sdělením

Krásné a upravené nehty jsou naprostou nezbytností. Design nehtů není sezónní trend. Manikúra záleží na ročním období, náladě a celkovém looku ženy. Dnes jsme pro vás připravili několik typů, které pomohou vykouzlit dokonalou manikúru a být neodolatelnou za jakýchkoliv podmínek.

Vše, co potřebujete, je inspirace a kvalitní laky na nehty https://makeup.cz/categorys/23453/.

1. Barevné vlny

Na průhlednou bázi aplikujte lak v nenápadném nude odstínu. Poté tenkým štětečkem nakreslete jednoduché vlnky ve jasných odstínech. Manikúra s takovými akcenty bude nejen výrazná, ale i elegantní.

2. Floristické motivy

Nevykreslujte na nehtech žádné květiny. Skvělým nápadem bude kreslení motivů kokosové palmy nebo pouze elegantního palmového listu. Krásně budou vypadat také listy tropických rostlin. Vyzkoušejte kombinaci různých barev. Můžete použít top s matným efektem, který poskytne nehtům jemný sametový finiš.

3. Mramorový efekt

Jedinečná, elegantní a velmi populární zůstává manikúra, která připomíná vzor mramoru. Vyzkoušejte mramorový efekt v modrých a tyrkysových barvách, které budou připomínat moře, vodu a oblohu.

4. Každý jiný

Vybarvit každý nehet jinou barvou asi není žádnou novinkou, ale je to docela zajímavý nápad na manikúru. Nebuďte příliš impulzivní: budou vhodné barvy ze stejného sprekta nebo vyzkoušejte tlumené pastelové barvy.

5. Neonová manikúra

Nebojte se experimentovat s neonem. Vyzkoušejte třeba neonovou francouzskou manikúru. Kyselá verze francouzské klasiky bude vypadat opravdu originálně. Jas a eleganci neonu dodá top s matným efektem. Neonová manikúra vypadá úchvatně jak na dlouhých, tak i na krátkých nehtech.

6. Třpytky

Manipulace s třpytkami je opravdu jednoduchá, a na nehtech vypadají velmi elegantně. Nehtům dodají šmrnc a zář. Nemusíte je aplikovat na celý povrch nehtů. Stačí použít třpytky pouze jak akcent: zkuste kombinovat třpytky s francouzskou manikúrou či geometrickým designem. V tomto případě manikúra bude vypadat luxusně a stylově.

7. Geometrie

Manikúra s geometrickým vzorem vypadá vždy velmi originálně a elegantně. Čáry, tečky, čtverce nebo chaotické pruhy mohou být ve stylu minimalismu nebo kombinujte je s různými složitými vzory. Hrajte si s kontrasty, kombinujte barvy, experimentujte s výzdobou. Manikúra s geometrickým vzorem bude vypadat harmonicky i s matným topem nebo třpytkami.

Tento článek je reklamním sdělením
Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...