Orlando Bloom má smůlu na ženy

Obdivovatelky britského fešáka, herce Orlando Blooma (39) opět zpozorněly. Poslední zprávy z jeho soukromí totiž hovoří o tom, že se zhruba po desetiměsíčním vztahu rozešel se zpěvačkou Katie Perry (32).

Některé zprávy rovnou hovoří o tom, že dal pohledné brunetce kopačky. Proč? Rád by před čtyřicítkou konečně založil rodinu, tedy uzavřít klasický sňatek a mít děti, a k tomu se zpěvačka zrovna neměla, ba naopak, chtěla se nadále věnovat kariéře. Naopak zpěvaččiny kamarádky štěbetají, že rozchod proběhl po vzájemné dohodě a z toho prostého důvodu, že jsou oba příliš odlišní.

V každém případě je Orlando výtečná partie a navíc známý jako pozorný otec svého syna Flynna (5), kterého má z prvního manželství s modelkou Mirandou Kerr (33).

Která ho nakonec urve?

Také vás může zajímat ...

Katy Perry

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...