Ornella Koktová: S mámou na kordy kvůli milenci

Sotva se Ornella Koktová (24) dozvěděla, že její máma Monika Štiková (45) opouští manžela Michala (48), přišlo další překvapení. Monika má nového partnera a nebyla by to ona, aby zas na sebe nechtěla upozorňovat.

Nic jí neřekla Daniel Mikuška (27) televizní Tchyni sbalil v kavárně, kde se schází gay komunita. Byl tam prý s kamarádem. Ornella se o vztahu matky s novým kolouškem dozvěděla, jako všichni, ze sociální sítě.

Zdá se jí nešťastné, že máma zvolila tuto formu oznámení a nevarovala ji předem. Ornella totiž matce o osmnáct let mladšího milence neschvaluje. Nechce ho vídat Podle všeho jsou spolu už rok. Štiková tak musela manžela podvádět, ještě než se rozešli.

K matce je velmi kritická.

Nesour o d ý páreček už spolu bydlí a Monika bere vztah vážně. Ornella má strach, že mladíka bude chtít aktivně zapojovat do rodinného dění. „Máma vypadá, že by klidně uspořádala společné Vánoce,“ děsí se.

Také vás může zajímat ...

To prý radši s manželem Pepou Koktou (60) někam odjedou. Nemůže se mu ale vyhýbat věčně. Proč vlastně matce mladšího partnera nepřeje, když sama je o generace mladší, než její muž?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...