Ornella Koktová: Trapné: Mluví o hrátkách s Pepou

Za hranicemi dobrého vkusu se ocitá televizní show Štiky, kde se předvádí kontroverzní rodina zchudlého podnikatele Josefa Kokty (61), konkrétně on sám, jeho žena Ornella Koktová Štiková (25) či jeho tchyně Monika Štiková (45) s manželem.

Témata, která se tu probírají, nahánějí slušně vychovaným divákům hrůzu. Nyní to už rodinka přehnala. Koktova žena Ornella se posmívala manželovým milostným schopnostem a otevřeně hovořila o tom, že Pepa je jako muž nedostatečně vybaven – v této souvislosti použila tmavovláska slova kašpárek.

Také vás může zajímat ...

Její matka Monika, místo aby dceru napomenula, dostala záchvat smíchu. Obě svérázné ženy se smály, až se za břicha popadaly. Opravdu je rodina tak chudá, že musí ve snaze finančně si přilepšit zajít až takhle daleko? Pepa Kokta tvrdí, že ano.

„Do show šla Ornella ze stejného důvodu jako já, kvůli financím,“ prohlásil. Co všechno ještě plánují kvůli penězům udělat? To si snad raději ani nepředstavujme. Nejsmutnější je, že dělají ostudu i dětem, například Quentinovi (5), kterého má Kokta s Ornellou, stejně jako jeho synovi z prvního manželství, Kristiánovi (10).

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...