Ornellu Muti si první manžel vzal poté, co měla dítě s jiným mužem!

V jejich druhém společném filmu hrála dívku, která se zamiluje do nudisty!

Na to, jaký mívají mimořádně hezké ženy skandální život, byly vztahy Ornelly Muti (62) celkem v normě. Prvního manžela Alessia Orana (72) poznala hned při prvním natáčení!

Slavná italská herečka Ornella Muti měla dost přísného otce, který si potrpěl na staré rodinné tradice. Ona i její sestra měly velké sny o umění: Ornella o herectví, Claudia (66) o malířství. O ničem takovém ale otec nechtěl ani slyšet. Ideální představou pro něho bylo, aby se dcery dobře provdaly a věnovaly se rodině, tak jak to bylo zvykem.

Nanejvýš by dovolil, aby studovaly něco prestižního, třeba medicínu.

Nechtěla si vzít mafiána!

Také vás může zajímat ...

Všechno se změnilo poté, co otec zemřel a nemohl tak už ovlivnit, jakou budoucnost si jeho dcery zvolí. Kupodivu to byla právě starší Claudie, která jednoho dne zamířila na konkurz pro film Nejkrásnější manželka. Roli ovšem dostala právě Ornella. Ještě jí nebylo ani patnáct let a už měla hrát náročnou postavu.

Byla v té době školou povinná, takže jí z produkce psali omluvenky – předstíralo se, že krásná brunetka je nemocná. Film se odehrával na Sicílii a jeho tématem byla mafie. Vycházel ze skutečných událostí z roku 1965. Ornella si zahrála mladičkou dívku, která se odmítne provdat za mafiánského násilníka, syna jednoho z velkých šéfů.

Zvládla to na jedničku, její výkon ocenili diváci i kritici. Pro začínající krásnou herečku ale snímek přinesl ještě jednu změnu do života. Jejím partnerem ve filmu byl herec Alessio Orano. Ten už byl před kamerou daleko zkušenější, i když jen v televizních seriálech – však mu bylo o jedenáct let víc než Ornelle.

Mezi dvojicí to zajiskřilo, ovšem nic vážnějšího v té době ještě nebylo možné.

Dál se ale vídali a jak Ornella dospívala, bylo jasné, že z původně filmového vztahu bude nakonec i skutečný.

Dcera Naike zdědila krásu po mamince.
Dcera Naike zdědila krásu po mamince.

Neunesl, že měl doma slavnou krásku?

Za rok po Nejkrásnější manželce spolu Ornella a Alessio natočili další film. To už bylo italské krásce skoro šestnáct. Námět byl pikantní: Ornella hrála dceru boháče, která se u moře setká s nudisty a do jednoho se zamiluje. Nikoliv naposledy tu jedna z nejkrásnějších žen světa předvedla, čím jí příroda obdařila.

Uplynul opět rok a dvojice se setkala před kamerou znovu, tentokrát ve španělském filmu o předmanželských zkušenostech. Bylo to docela výstižné, tedy bráno zpětně, protože v té době ještě ani jeden z nich neměl tušení, že se manželi skutečně stanou. Ornella se zamilovala do jednoho španělského režiséra, láska nezůstala bez následků a v roce 1974 přivedla na svět dceru Naike (42).

O rok později si ji Alessio vzal i s dítětem a stal se tak otčímem. Zatímco kariéra jejího partnera nebyla nic moc, Ornella se stala rychle nejen italskou, ale opravdu mezinárodní hvězdou. Možná i to bylo příčinou, proč si manželé pomalu, ale jistě přestávali rozumět. Všechno směřovalo k rozvodu a po šesti letech k němu také skutečně došlo.

Na Ornellu pak čekalo ještě několik vztahů a druhé manželství, které vydrželo osm let.

Od roku 1968 pak začala žít s jedním italským plastickým chirurgem jen tak, bez oddacího listu.

Jaká Ornella, taková dcera

Po své slavné matce zdědila Naike Rivelli, její první dcera, nejen krásu, ale i odvahu vystavit ji na odiv. Zpěvačka, herečka a modelka neváhala předvést své dokonalé tělo v pánském magazínu Playboy. Nahota jí prý dává pocit svobody. S Ornellou si dcera kdysi moc nerozuměla, čas tyhle neshody ale vyladil. Díky Naike je už Ornella babičkou, určitě jednou z nejkrásnějších na světě.

A proč má její dcera příjmení Rivelli?

Protože ji Ornella měla za svobodna a její skutečné jméno zní Francesca Romana Rivelli.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...