Oscarová herečka Natalie Portman otěhotněla s choreografem během natáčení filmu!

Po narození prvního dítěte přemýšlela o tom, že se vzdá kariéry!

Kariéra hollywoodské hvězdy Natalie Portman (35) se rozjela závratným tempem díky jedné roli. A díky druhé o 16 let později našla i osudovou lásku!

Narodila se v Izraeli jako Natalie Hershlag a vyrůstala jako jedináček. Rodina se později přestěhovala do New Yorku. To byly Natalii tři roky. V jedenácti jí v jedné pizzerii objevil lovec talentů. Nabídl krásné dívce nejprve práci v modellingu, ale když mu sdělila, že chce být herečkou, dostal jí do prostředí, po kterém toužila.

Původně chtěla hrát jen v divadlech, ale první velká filmová role vše změnila.

Černá labuť nemusí jen nosit smůlu.
Černá labuť nemusí jen nosit smůlu.

V sedmé třídě ztratila kamarády

Také vás může zajímat ...

Ten film se jmenoval Leon a tehdy dvanáctiletou Natalii proslavil po celém světě. Do příběhu malé holky, kterou si vezme pod ochranu nájemný zabiják, ji nejprve nechtěli obsadit. Potom souhlasili, ale na natáčení byli vždy přítomní rodiče. Kromě popularity, kterou už od té doby jen a jen zvyšovala, měl pro ni první film i jeden smutný dopad.

V sedmé třídě ztratila všechny své kamarády a kamarádky, protože jí brali jako nějakou odcizenou hvězdu. Proplakala prý kvůli tomu celé noci. Natalie hrála ve spoustě dobrých filmů a jeden z nich jí v 29 letech přinesl Oscara. Bylo to drama Černá labuť, kde hrála newyorskou baletku, kterou její role až příliš pohltí.

Kromě nejvyššího hereckého ocenění snímek přinesl Natalii i životního partnera. Součástí přípravy byly i taneční scény a mužem, který jí připravoval, byl francouzský choreograf Benjamin Millepied (39).

A s tím se Natalie sblížila opravdu důkladně: během natáčení otěhotněla!

Opustil kvůli ní baletku

Benjamin byl stejně úspěšným „baleťákem“ jako Natalie herečkou. Své první trofeje získal už v patnácti letech. Měl v rodině na co navazovat, tanci se věnovala i jeho maminka. On sám začal s baletem v osmi letech. V době, kdy přeskočila jiskra mezi ním a Natalií, měl sice přítelkyni (rovněž baletku), ale tu kvůli novému vztahu opustil.

Po narození syna, který dostal jméno Aleph (5), uvažovala Natalie dokonce o tom, že se vzdá své kariéry, aby se mohla plně věnovat manželovi a dítěti. Nakonec ale přišla na to, že zvládne obojí. A nic na tom nezměnilo ani narození druhého potomka letos v únoru, kdy se dvojice stala rodiči holčičky Amalie. Její pracovní diář zůstává nadále dlouho dopředu popsaný.

Natalie ale nepřikládá už herectví takovou důležitost. Prohlásila: „Já si čím dál tím více uvědomuji, jak nepodstatné je zapsat se do dějin nebo něco takového. Věnovat čas a energii dětem – na tom záleží.“ S manželem se na čas přestěhovala do Francie, kde Benjamin získal místo v pařížské opeře.

Dokonce zvažovala, že požádá o francouzské občanství – ostatně otec jí kdysi dal křestní jméno právě podle písničky francouzského zpěváka Gilberta Bécauda (+74).

V současné době je ale už dvojice zpátky v Los Angeles.

Svatba se konala za svitu měsíce!

Svatbu si zorganizovali Natalie a Benjamin utajeně před médii až po narození syna. Soukromý obřad se konal v srpnu 2012 a odrážela jak židovský původ a vyznání Natalie, tak její životní styl. Je totiž vegankou – jen kvůli oběma těhotenstvím se načas stala i vegetariánkou – takže svatební hostina tomu byla podřízena.

Za výzdobu posloužily nasbírané luční květiny a Natalie z nich měla věnec na hlavě.

Obřad se konal za svitu měsíce na kalifornském pobřeží, s výhledem na oceán.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...