Oslava skončila drsnou hádkou!

Herečka Jana Bernášková (39), hvězda seriálu Vyprávěj, se svým manželem Rudolfem Merknerem (48), známým scenáristou a producentem, oslavili po osmi letech manželského soužití takzvanou bronzovou svatbu.

Také vás může zajímat ...

Pokud byste ale čekali něžná vyznání, tak jste na omylu. Podle Bernáškové jí manžel doslova vzkázal: „Janičko, miluji tě, ale někdy mě tak se*eš, že si přeji být raději sám.“ Herečka na něj byla pochopitelně dost naštvaná, protože se těšila, jak si oslavu užijí, a tak ještě přilila olej do ohně, když řekla, že on ji štve občas taky.

„Manželství je krásná věc, ale je to dřina jako sviňa. Léta kompromisů a dohod, které občas vůbec nefungují,“ vysvětlila vzápětí Bernášková, která si to nakonec s manželem vyříkala, a snad už bude zase všechno v pořádku.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...