Oslavence Ramba nestíhala hlídat ochranka

Oslava sedmdesátých druhých narozenin nezapomenutelného představitele Rockyho a Ramba Sylvestra Stallona (72) v Londýně byla pořádně divoká. Známý svalovec na ni pozval pouze své nejlepší fanoušky a zájem především z řad žen si náležitě užíval.

„Když vstoupil na jeviště, strhl se obrovský potlesk a každý mu začal náruživě podávat ruku,“ líčí zážitek jeden z přihlížejících, který byl také na tajném seznamu pozvaných. Ochranka akčního hrdiny se tak pořádně zapotila, aby ho v davu jeho obdivovatelek vůbec našla.

Také vás může zajímat ...

Ještě, že si ho pohlídala manželka Jennifer (49) i s dcerami Sistine Rose (20), Sophií Rose (21) a Scarlet Rose (16), která všechna objetí svým ostřížím zrakem sledovala. Jestli potom doma dostal Sly, jak mu všichni přezdívají, pořádně vyčiněno, nevíme.

Ale příště si dá asi větší pozor na to, kam dává svoje nenechavé ručičky.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...